Bloog Wirtualna Polska
Są 1 279 082 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Wrota:fragment

piątek, 31 października 2008 13:32

(...) Pokój, w którym mieszkałem przez wiele lat, osobiste miejsce mocy. Sięgam na pólkę z książkami. Wydanie Biblii, którego nigdy nie miałem. Otwieram spis treści, znajdują się tam nawet apokryfy i teksty nigdy nie wiązane bezpośrednio z Testamentem. Tytuły ich wyraźnie oznaczono kolorem czerwonym. Przeglądam Księgi, nie pamiętam już czego szukałem. Uwagę przykuwają barwne zdjęcia i obrazy. To już nie jest Biblia, ale cała historia papiestwa, Kościoła. Bliższy świdruje wzrokiem pełnym energii, zachowując dystans, czuję jego obecność, ciśnienie. Pogania mnie, nie mamy zbyt wiele czasu. Percept: Z nich wszystkich papież Maciej był jeszcze najmniej zepsuty...Ale przecież... Pamiętam to imię z greki i hebrajskiego, wykłada się: dar boży(...)
 

(...) Nabyłem nową obudowę dvd, sprawdzam czy będzie pasować. Posiada pewne cechy szczególne, które pozwalają odróżnić ją od oryginału: Barwa wypełnień, rozmieszczenie przycisków. Zaraz, rozpoznaję swój pokój. Wpadam w sen, jak nałogowiec, uzależniony od śnienia w obcych wymiarach... Pomieszczenie, pokój pełen fantomów, brak cech konkretnego miejsca. Kilka spośród tych atrap posiada twarze członków mojej rodziny. Ale to jedynie sztuczki interpretatora. Tym razem wiem, że zarówno miejsce jak i energia jest w większości stamtąd. Przypomina to zjazd rodzinny. Ktoś sadza na moich kolanach dziecko, może trzyletnie. - Nie zwymiotujesz na mnie? - Pytam chłopca pełen obaw, zaskoczony przełamaniem pola przestrzeni osobistej. - Nie odpowiada, ale pojmuję, że nie ma zamiaru rozrabiać. - Zbadam cię, powinienem cię zbadać. Obracam jego ciało. Otwartą prawą dłoń przesuwam wzdłuż pleców. Wydobywa się z niej snop jasnozielonego, turkusowego, metalicznego światła, który uwydatnia punkty przepływu energii. - Po co ta operacja ręką? Przecież mogę widzieć i bez podświetlania. Próbuję... A jednak o wiele łatwiej metodą otwartej dłoni. Punkty energetyczne na plecach chłopca przypominają kryształy, klejnoty, są rozmieszone symetrycznie, harmonijnie. Wytyczają pewien szlak, wzór, pieczęć. Po lewej i po prawej stronie, tuż pod łopatkami znajdują się bursztynowe pola, otoczone kilkoma srebrnymi kamieniami. Piękna jest pieczęć tego dziecka, naświetlam plecy jasnozielonym światłem; nigdzie nie widziałem, na żadnym obrazie, aby energia  tworzyła takie węzły... To jest właśnie dar śnienia, którego nie można opisać słowem... Powiem tyle, że jeden kanał przepływu to oczywiście mit, jest ich również więcej niż trzy(...)
magia
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wrota: fragment/na zdj hunab_ku

czwartek, 23 października 2008 11:48(...) Zasypiam
, faza tuż przed zapadnięciem w sen. Nagle wyrzuca mnie. Czuję obecność myśli tuż za plecami. Pobudzona czakra korzenia promieniuje. Wiem przynajmniej teraz dokładnie, gdzie jest umiejscowiona:). Kobiecy głos oznajmia chóralnie: On jest wspaniały:))... Wiele głosów, odczuwam ich bliskość, niezbyt przyjemne uczucie.
Tej samej nocy wyrzuca mnie ponownie w stan ciało uśpione, umysł przebudzony. Silne ciągnięcie na całej 'powierzchni'. Już wiem, nie wychodzę, nie jestem na progu wyjścia, lecz tuż po wejściu. Odzyskałem świadomość podczas powrotu. Przytrzymuję fazę, mogę przytrzymać dla lepszego zestrojenia, silne mrowienie w dłoniach...
Świadomie śnię, wydaje mi się, że jestem przebudzony, ale to złudzenie. Dostrzegam wyraźny, ostry obraz drzew, lasu. Ciemnozielone liście powiewają na wietrze. Sceneria znajduje się na zewnątrz, nie wchodzę do środka. Sceneria jest klatką filmową, mogę ją przesuwać. Każda z klatek przedstawia odrębny świat. Kolejne migawki przesuwają się z zawrotną prędkością, myślą mogę dysponować treścią, zawartością, elementami każdej ze scen...


magia
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wrota: fragment

środa, 15 października 2008 12:01

(...)Nie musisz śnić aby widzieć. Możesz śnić również na jawie - korzystać na jawie ze świadomej uwagi snienia. Mistrzem intencji jest ten, kto patrząc nie oczekuje, wówczas - widzi.
Szkoła, uczelnia, wiele sal, pomieszczeń - tłok, jak w ulu. Błądzę, szukam właściwego namiaru, tej nocy śnię sam, bliższy nie ujawnia się. Plątanina korytarzy, w  końcu wchodzę na jakiś wykład. Percept: Parapsychologia. - To może być ciekawe - mówię do siebie. Siadam na podłodze, dla spóźnialskich brakuje miejsca. Niestety po chwili wykład dobiega końca. Jestem znużony, szukam wyjścia, przejścia. Chwila, dostrzegam jak nieznajomy fantom otwiera drzwi, to wrota do innego wymiaru, do innego snu. - Nie wiem czy możesz tędy przejść - oznajmia. Byłem już tam, dokąd się udajesz. - Odczuwam pewność, przypływ wiedzy, przypomnienie czegoś, co zostało zapomniane przez długi czas. Fantom otwiera drzwi, schodzę coraz niżej, jestem sam. Dostrzegam coś na kształt sieci rybackiej i uwięzione w niej zwierzęta: białego, potężnego ptaka, który chwyta ryby w locie, gołębia, krowę. Uwalniam je, krowie nawet pozwalam " przejść po sobie". Gołąb zdaje się mieć połamane skrzydła. Rozplątuję sieć, pozwalam mu odlecieć...


magia


Zdaje się że widziałem pelikana, upierzenie śnieżno białe, nie byłem pewien(Źródło wikipedia):

Pelikan różowy (pelikan baba) (Pelecanus onocrotalus) - duży ptak wodny z rodziny pelikanowatych, zamieszkujący wyspowo w południowej i wschodniej Afryce, na Bliskim Wschodzie, subkontynencie indyjskim, nad Morzem Kaspijskim, Aralskim, nad jeziorem Bałchasz, w górnym biegu Irtyszu, w delcie Dunaju, oraz być może na pograniczu grecko-albańskim. Do Polski zalatuje sporadycznie.

Upierzenie białe, w okresie godowym intensywnie różowe. Na głowie w okresie godowym wyrasta czub, na piersi i wokół oka żółte plamy, lotki pierwszorzędowe czarne, drugorzędowe czarne od spodu, a białe z wierzchu. Dziób niebieski w górnej części zakończony małym haczykiem, torba żółta o pojemności ok. 13 litrów. Młode brunatne, dziób i torba niebieskie.


    


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

sobota, 24 marca 2018

Licznik odwiedzin:  13 614  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

O moim bloogu

Nauka Mistrzów spisana z Kronik Akaszy

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 13614

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl