Bloog Wirtualna Polska
Są 1 279 083 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Wrota:klucz do poznania kim/czym jest wysłannik śnienia.

piątek, 28 listopada 2008 14:02

(…) Ależ z was jest gildia windziarzy. Jest was wielu, choć ciebie jednego poznałem: Prowadzi firmę. Niegdyś obsługiwała całe miasto, wszystkie windy w mieście. – Percept: Gdańsk – mapa. Odkąd dzielnica konduktorów została przeniesiona jego firma podupadła, miejsce opustoszało. Pozostały jedynie dwa budynki, w których obsługiwano windy. Obecnie odźwierny windziarz ma się dobrze, miasto, dzielnica ponownie ożywa. Choć konduktorzy są już w innym miejscu, podobnie jak węzeł przesiadkowy, on jeden nie zrezygnował. (Wiem, że to bliższy)(…)


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wrota:fragment

niedziela, 23 listopada 2008 11:57
(...) Wiele fantomów, otwarta przestrzeń; patrzymy w niebo, jest nieprawdopodobnie błękitne, lekko przymglone. Pojawia się na nim obraz, to nieskazitelna kula ziemska; ale przecież ja teraz jestem na... Tak, jesteś, ale to jest Ziemia poboczna, jej zwierciadlane odbicie. Dostrzegam biały napis, szereg słów wysyłanych jakimś kosmicznym dalekopisem. Litery przypominają uformowaną materię chmur: Zbliża się ostatni rok, do tego czasu każdy musi poznać siebie, pojednać się z samym sobą, wtedy przejdzie w tam(...)

(Następnego dnia, wieczorem przez "przypadek" trafiłem na program tv, poświęcony m.in. proroctwom roku 2012. Usłyszałem w nim, że ojciec Andrzej Czesław Klimuszko w swoich wizjach postrzegał kulę ziemską, na której pojawiały się przyszłe zdarzenia...)


magia
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pieczęć Ahau Kin:Wiodący Żółty Wojownik

środa, 12 listopada 2008 13:53
(...)Daleki Wschód, jestem widzem, częściowo aktorem oniryczno filmowej sceny. Szkoła walki, dziedziniec otoczony wysokim parkanem. Powraca Wojownik, by stoczyć pojedynek z Mistrzem, Nauczycielem; to kobieta. Wokół pełno fantomów, uczniów. Wojownik okazuje się niepokonany, panuje nad energią chi. Mistrzyni ciska weń przedmiot posługując się mocą. Wojownik wysuwa prawą rękę i odpycha przedmiot...Był Obrońcą Króla, ale gdzie dziś jest Król?(...)
(...) Kładąc się na plecach zakładam prawą rękę nad głowę; że też nie wpadłem wcześniej na tą pozę... Stoję w jakimś miejscu, dostrzegam promień przytłumionego światła. Przeskok: Znów leżę, Argo, pies...Ale przecież zdechł przed dwoma miesiącami...Kładzie się na mojej piersi, przyciska. Umiera, sztywnieje jak wtedy. Teraz stoję, jestem świadomy, ponownie dostrzegam przytłumione światło. Tak, wiem to przekaz, każdy pownien mieć podobne, wtedy wiedziałby czym jest prawdziwy,  bezpośredni, niezakłócony przekaz od siebie-tam. Percept: Czy chcesz w nieskończoność przeżywać to samo? Żywot nie polega na tym, by przeżywać wciąż  te same sytuacje, zdarzenia.; tak stałoby się, gdybyś znów miał psa(...)

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (9) | dodaj komentarz

sobota, 24 marca 2018

Licznik odwiedzin:  13 606  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930

O moim bloogu

Nauka Mistrzów spisana z Kronik Akaszy

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 13606

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl